Eventy – z samochodem w tle…

Od wielu lat organizujemy wszelkiego typu eventy. Eventy motoryzacyjne, z samochodem w pierwszym planie lub w tle, to wyjątkowo lubiane przez nas przedsięwzięcia.

Zawsze staramy się, by miały one indywidualny charakter oraz realizowały pewne nadrzędne cele:

- Dobra rozrywka

- Team-Building

- Trochę współzawodnictwa

- Odpowiednia dawka adrenaliny

- Trwałe zapisanie się w pamięci!

Bez względu na płeć, grupę zawodową i porę roku – Mamy na to receptę!

Organizujemy eventy „motoryzacyjne”, które perfekcyjnie łączą wszystkie pożądane elementy układanki a dodatkowo jeszcze edukują.

Tworzą z uczestników lepszych kierowców – mniej podatnych na stres, bezpieczniej i punktualniej docierających na spotkania, mających więcej frajdy z jazdy!

Bezpieczeństwo i lokalizacja

Posiadamy wiele sprawdzonych lokalizacji organizacji takich eventów. Każdorazowo priorytetem jest dla nas bezpieczeństwo tak uczestników jak i pojazdów. Wszelkie rekomendowane przez nas lokalizacje zapewniają bezkolizyjność. Trasy poruszania się pojazdów są właściwie oznakowane a zespół trenerów potrafi ułożyć je zgodnie z umiejętnościami uczestników i możliwościami pojazdów.

Jak się uczyć, to tylko od najlepszych!

jesteśmy zawodowcami i zawsze z takimi współpracujemy!

Nasi trenerzy mają olbrzymią praktykę w organizacji i szkoleniach motoryzacyjnych. Są również, a może przede wszystkim, doskonałymi kierowcami! Świadczą o tym najlepiej oficjalne licencje kierowców rajdowych, które każdy z nich posiada.

Bycie najszybszym to wiele, jednak zdecydowanie nie wszystko! Potrafimy szkolić z jazdy bezpiecznej i pasywnej. Szkoleni przez nas kierowcy otrzymują wszystko, by lepiej sprostać wymogą codziennych zmagań na drogach. Sprawniej hamują, bezpieczniej wyprzedzają i lepiej wykorzystują możliwości swoich pojazdów. Uczą się przewidywać zdarzenia drogowe Dzięki nam mogą dotrzeć do celu mniej zmęczeni, szybciej i bezpieczniej!

Sprawdzone pojazdy! Czas zapiąć pasy!

Naszą silną stroną jest możliwość zaoferowania doskonałego parku pojazdów! Uczestnicy organizowanych przez nas eventów mogą wypróbować swych sił w praktycznie każdym typie pojazdu. Mogą zakosztować frajdy z jazdy nawet w najmocniejszych, specjalnie do rajdów przygotowanych pojazdach. Możemy dostarczyć super lizmuzyny, które tylko rzadko goszczą na naszych drogach. W porozumieniu z dealerami samochodowymi możemy urządzić jazdy demonstracyjne i szkolące z technik jazdy pojazdami, które wykorzystujemy na co dzień lub których zakup planujemy.

Gwarancja najlepszej zabawy!

Powodzenie eventu nie jest zależne od pogody.

Trudne warunki mogą być nawet naszymi sprzymierzeńcami!

Najważniejsze faktory to:

Dobrze przygotowane pojazdy!

Dobrze przygotowany tor!

Właściwa grupa trenerów!

To zawsze możemy zagwarantować. Oczywiście nie zapominamy o właściwym kateringu czy zakwaterowaniu!

A więc?  Skoncentruj się – zapnij pasy – gaz do dechy!

Back to Top