Programy lojalnościowe – Skutecznie!

Programy lojalnościowe to naszym zdaniem element niezbędny każdego, w przemyślany sposób prowadzonego, przedsięwzięcia biznesowego.

Wszędzie tam, gdzie pozyskanie klienta jest wyzwaniem, jego utrzymanie staje się celem samym w sobie.

Bez względu na to, czy jesteśmy dystrybutorami czy sprzedajemy do klienta detalicznego – program lojalnościowy pomoże ustabilizować i podnieść przychody oraz zmniejszy podatność na sezonowe promocje konkurencji.

Posiadamy doświadczenie w prowadzeniu takich programów – od opracowania koncepcji i modelu biznesowego, poprzez dopracowanie narzędzi komunikacji z uczestnikami po produkcję i dystrybucję nagród.

Z chęcią udostępnimy niezawodnie działający, autorski system informatyczny. Z łatwością możemy zaadoptować go do praktycznie każdej formuły prowadzonego programu. Tym samym Państwa program lojalnościowy – jego wdrożenie i prowadzenie – przebiega sprawnie, bez generowania zbędnych kosztów i może mieć miejsce już wkrótce po podjęciu z nami współpracy.

Z przyjemnością podzielimy się naszą wiedzą i doświadczeniem.

Umówmy się na spotkanie

ADRES

7Peak.pl

Wyspiańskiego 4

01-577 Warszawa

Telefony do nas

+48 600 800 007   ;   +48 22 839 0 600

 

System gotowy do integracji

Programy lojalnościowe są w portfolio naszych działań od lat i dobrze jesteśmy do tego tematu przygotowani.  Stworzyliśmy kompleksową platformę do prowadzenia programów lojalnościowych i możemy wdrożyć ja praktycznie z dnia na dzień. To doskonała szansa na redukcję kosztów i rozpoczęcie działań z prawdziwym rozmachem.

Katalog pełen nagród – od ręki!

Nawiązaliśmy doskonałe relacje z dostawcami ciekawych i poszukiwanych produktów i usług. Zatem już od pierwszego dnia działania programu, oferowane przez nas nagrody będą cieszyć i motywować. Wiemy, że dobrze przekłada się to na wzrost sprzedaży i wzmacnianie lub nawiązywanie relacji handlowych z uczestnikami programu. Chętnie podzielimy się naszą wiedzą i doświadczeniem.

Gotowe narzędzia wspierające sprzedaż.

Program lojalnościowy to nie tylko żmudne zbieranie punktów i wymiana na nagrody. Dla firmy prowadzącej taki program to szansa na wzrost sprzedaży i zacieśnianie relacji. Oferujemy gotowe i sprawdzone narzędzia do komunikacji z uczestnikami programu. Wszystko to może zacząć pracować dla Państwa już w kilka dni od rozpoczęcia współpracy.

Back to Top