Planer24.pl – Co mogę otrzymać?

Sprawdź możliwości Twojej firmy – zdziwisz się jak dużo możesz zyskać !

Jak myślisz, ile razy Twoi klienci starali bezskutecznie umówić się na wizytę ? a ile razy chcieli się umówić, ale było już za późno i nikt nie odbierał ich telefonów? Niemożność skontaktowania się z Twoją firmą to strata Klienta! Stworzenie 24-godzinnej infolinii to jednak olbrzymi koszt! Proponujemy Ci doskonałą alternatywę, która zarobi na Ciebie od pierwszego dnia po zastosowaniu.

Internet funkcjonuje 24h/dobę, wykorzystaj to!

Dzięki Aplikacji Planer24.pl, każdy Twój klient ma możliwość rezerwacji wizyty/usługi i wyboru dogodnego dla siebie terminu. Więcej: aplikacja Planer24.pl przypomni mu o zbliżającym się terminie. Liczba klientów, którzy spóźniają się na wizytę lub całkowicie o nich zapominają radykalnie zmaleje. Planer24.pl to nowoczesna aplikacja, która powoli staje się standardem.

Jak działa Planer24.pl ?

Wystarczy dostęp do Internetu i przeglądarka internetowa. Z Państwa serwisu, punktu usługowego czy każdego innego miejsca można śledzić jak wygląda terminarz wizyt, aktualizować go i tak modyfikować, by zasoby firmy wykorzystane zostały najefektywniej.

Co najważniejsze, cały czas mamy kontakt z klientem a on z nami!

Za pośrednictwem maila lub wiadomości SMS Planer24.pl wyśle informację o umówionej wizycie – Automatycznie!  Zawsze na czas!

 

Rezerwacja usługi może następować w sposób dotychczas przez Państwa stosowany, ale również za pośrednictwem sieci Internet. Nasz program usprawnia organizację pracy i obniża koszty stałe. Zwiększa wydajność firmy i zapobiega powstawaniu strat z powodu odwołanych lub zapomnianych wizyt.

Po określeniu czasów przypomnień nasz system pilnuje, by klienci nie zapomnieli o umówionym terminie.

Wysyła dowolnie skonfigurowaną ilość SMS-ów z przypomnieniem: np.: jeden na dzień przed usługą, drugi na 3 godziny przed jej rozpoczęciem. Planer24.pl oferuje ponadto wgląd w aktualny plan wizyt (plan dnia) wszystkim zainteresowanym lub uprawnionym pracownikom.

Z aplikacji Planer24.pl skorzystało już ponad 150 tyś. użytkowników.

Wysłaliśmy ponad 1 000 000 wiadomości!

Jeżeli chcesz sprawdzić szczegóły kalkulacji wskazującej na możliwości generowania dodatkowych przychodów i oszczędności, skorzystaj z naszego kalkulatora.

gng-01

Wsparcie w prowadzeniu codziennych działań firmy.

Planer24.pl to lepsze planowanie zasobów firmy i efektywniejsze spełnianie potrzeb Klientów. Tylko równoczesny rozwój w obydwu tych obszarach może być skuteczną drogą do podnoszenie rentowności i pozyskiwania nowych Klientów. Planer24.pl to sprawdzone i tanie narzędzie odróżnienia się od konkurencji i zdobycia przewagi.

fanfan201

Nowi Klienci – czekamy na nich całą dobę.

Planer24.pl to serwis internetowy – przyjmuje odwiedziny przez całą dobę i nie oczekuje za to dodatkowego wynagrodzenia. Każdy, kto odwiedzi naszą stronę nie musi już więcej martwić się o godziny otwarcia czy zajęty sygnał telefonu. 24 godziny na dobę przyjmuje zgłoszenia, pozwala Klientom rejestrować się i skutecznie pozyskuje dla nas nowych klientów – nawet poza oficjalnymi godzinami otwarcia!

fanfan202

Zawsze i  z każdego medium.

Nasi klienci nie muszą pamiętać, jak się z nami kontaktować. O każdej porze i z każdego medium mogą sprawdzić naszą ofertę i umówić się na termin, jaki będzie im i nam odpowiadał. Koniec z zapomnianymi spotkaniami, koniec ze spóźnionymi terminami – Planer24.pl wysyła przypomnienia mailowe i SMS’owe o nadchodzących terminach.

Najpopularniejsze warianty konfiguracyjne systemu e-Commerce Planer24
 
Back to Top