e-Commerce

E-Commerce to zdecydowanie nie tylko kod i funkcje.
W narzędziach informatycznych dostrzegamy szansę na zwiększenie sprzedaży, podniesienie lojalności klientów czy wyróżnienie się.

Potrafimy skutecznie analizować rynek i segment, w którym działają nasi Klienci.
Badamy procesy biznesowe pomiędzy kontrahentami, a wdrożone przez nas programy
przyczyniają się do widocznego spadku kosztów operacyjnych i przyśpieszenia procesów.

Umiejętnie projektujemy systemy i doradzamy, jak za ich pomocą uzyskać przewagę konkurencyjną.Nasze realizacje to nie tylko sprawnie działające narzędzia ale również ergonomiczne i miłe dla oka projekty.

Codziennie korzysta z nich dziesiątki tysięcy użytkowników!

Oni nie mogą się mylić!

Oferta specjalna dla nowych Klientów
  • flex_img02
Systemy e-Commerce

Nasze aplikacje służą zarówno sprzedaży produktów jak i realizacji usług. Usprawniają one przepływy informacji i wspomagają decyzje. Dzięki właściwym metodą programowania są szybkie w modyfikacji i łatwe łączą się z innymi projektami w celu wymiany danych. Nasze aplikacje dedykowane dla rynku motoryzacyjnego (flotowego) są wiodącymi na rynku. Świadczy o tym niepodważalnie największa ilość użytkowników i flot i wykorzystujących je flot pojazdów.

Posiadamy ponadto doskonale działający program do sprzedaży internetowej (również zamówień) wraz z zintegrowanym modułem programu lojalnościowego. Dzięki niemu właśnie jesteśmy w stanie w najkrótszym czasie opracować założenia takiego programu i wdrożyć niezbędną platformę.

 

Strony intra- oraz internetowe

Strony intranetowe i internetowe naszego projektu wyróżniają się wyjątkową przyjaznością edycji treści jak również optymalizacją na potrzeby SEO. Współpracujemy z wieloma projektantami co pozwala nam na osiągnięcie satysfakcjonującego efektu dla praktycznie każdego klienta. Nasze projekty z założenia  mogą znaleźć miejsce na naszych serwerach dedykowanych co zapewnia najlepszą skalowalność i optymalizację kosztów.
Tworzone przez nas strony działają responsywnie, czyli doskonale dopasowują się do mediów, na jakich są wyświetlane – od smartfonów, przez tablety po monitory i najwyższej rozdzielczości.

SEO, optymalizacja UX, Web Marketing

Możemy przeprowadzić audyt strony pod kątek przyjazności nawigacji i dostępnych na stronie narzędzi. Możemy zaproponować łatwe do wdrożenie modyfikacji, które przyczynią się do zwiększenia odwiedzalności, wydłużenia czasu pozostawania na stronie a w końcu również do zwiększenia sprzedaży, jeżeli tym się Państwa strona również zajmuje.
Posiadamy autorskie narzędzia do wdrażania promocji i zwiększania lojalności Klientów. Ich implementacja może być tym samym szybka i przyjazna. Wiemy jak działać i mamy do tego narzędzia, by Państwa Klienci powrócili a może nawet rekomendowali waszą stronę. Możemy działać niezależnie od Państwa serwisu, bez ingerencji w jego strukturę i funkcjonalność, więc współpraca nie pociąga za sobą ani większych kosztów ani ryzyka. Warto spróbować już dzisiaj!

Z dumą prezentujemy przykłady prac! Wiele z nich cieszy się ogromną odwiedzalnością.
Back to Top